Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 21 września. Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca
05/10/2019 - 21:10

To makabryczne. Trzymał w domowej zamrażarce głowy koźląt [ZDJĘCIA]

Kilkanaście głów koźląt sarny i kilkadziesiąt kilogramów dziczyzny trzymał w zamrażarkach dwudziestosześciolatek z Sękowej, który wpadł w ręce gorlickich policjantów, bo… miał plantację marihuany. Co to za makabreska?

Wszystko zaczęło się od tego, że policjanci wydziału kryminalnego gorlickiej komendy policji ustalili, że w lesie w gminie Sękowa może znajdować się plantacja konopi.

- W oddalonym od drogi lesie funkcjonariusze znaleźli ogrodzone i monitorowane poletko, na którym rosło czterdzieści siedem krzewów konopi relacjonuje Grzegorz Szczepanek, rzecznik prasowy gorlickiej policji, która szybko ustaliła kto jest sprawcą nielegalnego procederu.  

Czytaj też Nocny koszmar. Wyleciał z drogi i skończył na dachu przy ogrodzeniu

Jeszcze tego samego dnia policjanci złożyli wizytę dwudziestosześciolatkowi z gminy Sękowa. Podczas przeszukiwań w jego domu znaleźli  nie tylko suszące się łodygi konopi wraz z kwiatostanami, ale także nielegalnie posiadaną broń i amunicję. Funkcjonariusze dokonali też makabrycznego odkrycia. W zamrażarkach natknęli się na osiemnaście głów koźląt sarny wraz z porożami  i kilkadziesiąt kilogramów mięsa z dzikiej zwierzyny.

- Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu – wyjaśnia Grzegorz Szczepanek. -Prokurator postawił mu kilka zarzutów: nielegalnej uprawy konopi, posiadania narkotyków, nielegalnego posiadania broni i amunicji oraz kłusownictwa.

Na wniosek prokuratury sąd zastosował wobec dwudziestosześciolatka areszt tymczasowy na okres trzech miesięcy. Za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu nawet do ośmiu lat więzienia.

[email protected] fot. KPP Gorlice

Makabryczne odkrycie gorlickiej policji. 26-latek z gminy Sękowa trzymał w zamrażarce głowy kożląt
fot. KPP Gorlice


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe