Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 23 września. Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
13/02/2020 - 10:45

Magdalena K. wciąż jest nieuchwytna. Policjanci zatrzymali członka jej grupy

Policjanci w całej Polsce oraz Interpol poszukują Magdaleny K., za którą został wydany europejski nakaz aresztowania. Kobieta ma zaledwie 32 lata, ale na swoim koncie ma liczne przestępstwa. W tym tygodniu policjanci zatrzymali Jacka W. o pseudonimie "Małpa", który był powiązany z grupą Magdaleny K.

Magdalena K., o której pisaliśmy na łamach Sądeczanina kilka miesięcy temu, wciąż jest nieuchwytna. Od ponad roku szukają jej policjanci w całej Polsce, a nawet Interpol. Został wydany za nią europejski nakaz aresztowania. Wszystko wskazuje na to, że kobieta ukrywa się za granicą, dlatego policja w ramach prowadzonej akcji, zachęca ją do powrotu do Polski. Funkcjonariusze zapewniają jej "darmowy bilet powrotny".

32-latka jest podejrzana o kierowanie grupą przestępczą, która zajmowała się sprowadzaniem, a następnie rozprowadzaniem narkotyków. Jakby tego było mało, była związana ze środowiskiem pseudokibiców z Krakowa i okolic.

- Zachęcamy ją do powrotu i "fundujemy" bilet - informują policjanci w komunikacie opublikowanym na stronie Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

Przypomnijmy. Poszukiwana Magdalena K. ma około 170 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, zielone oczy i proste blond włosy. Przez ostatni czas, zanim został wydany za nią list gończy i europejski nakaz aresztowania, mieszkała w Iwanowicach Włościańskich koło Krakowa.

Jeśli wiesz, gdzie teraz może przebywać, koniecznie skontaktuj się z policją pod numerem telefonu: 12 61-54-420, 12 61-54-446, 12 61-54-448 lub 12 61 55 510. Policjanci  zapewniają anonimowość, jednocześnie ostrzegają, że za ukrywanie poszukiwanej osoby lub pomaganie jej w ucieczce grozi kara do pięciu lat więzienia.

W Anglii został zatrzymany Jacek W. o pseudonimie "Małpa", za którym również wydano Europejski Nakaz Aresztowania. Przestępca należał do pseudokibiców Cracovii i był powiązany z Magdaleną K. Mężczyzna miał odciąć maczetą dłoń kibicowi Widzewa.

RG [email protected] Fot. KWP Kraków  Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe