Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 maja. Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
23/07/2012 - 15:34

Limanowszczyzna: Pijani kierowcy, samochody w rowie

Podczas minionego weekendu policja zatrzymała na drogach Limanowszczyzny czterech nietrzeźwych kierowców i jednego, który znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Wśród nich było dwóch sprawców kolizji.
Do jednej z nich doszło w sobotę (21 lipca) około godziny 17.25 na ul. Tarnowskiej w Limanowej.
- 41-letni mieszkaniec gminy Laskowa kierując volkswagenem golfem stracił panowanie nad autem, które wjechało do przydrożnego rowu – powiedział naszemu portalowi mł. asp. Stanisław Piegza, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Limanowej. – Kierowcy, który jechał sam nic się, na szczęście nie stało. Okazało się, że mężczyzna miał 2,2 promila alkoholu w organizmie. Prawo jazdy zostało mu zatrzymane.
Limanowska policja podała również, że kolejny nietrzeźwy 31-letni sprawca kolizji drogowej w piątek (20 lipca) około godziny 22.15 w Półrzeczkach (gmina Dobra) jadąc volvo V-40 stracił panowanie nad autem. Samochód zjechał do rowu i dachował.
- Kierowca podróżował sam w aucie. Nic mu się nie stało – dodaje rzecznik limanowskiej policji. - Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że mężczyzna ma 2,1 promila alkoholu w organizmie. On również stracił prawo jazdy.

(MIGA)
Fot. KPP w Limanowej.Dziękujemy za przesłanie błędu