Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 2 października. Imieniny: Racheli, Sławy, Teofila
18/09/2023 - 12:20

Leżała na podłodze w zamkniętym mieszkaniu! Ratownicy momentalnie ruszyli na pomoc

W takich sytuacjach służby ratunkowe zawsze działają bardzo szybko. Kolejny raz w Nowym Sączu konieczne było siłowe otwarcie mieszkanie. W środku przebywała staruszka. Obaw o jej stan zdrowia nie brakowało.

Otwarcie mieszkania w Nowym Sączu

Siłowe otwarcie mieszkania to zawsze chwile ogromnego strachu. Nigdy nie wiadomo, co tak naprawdę dzieje się z osobą, która jest w środku i potrzebuje pomocy. Przypomnijmy, że nie tak dawno od służb zaroiło się przed blokiem na ul. Sucharskiego w Nowym Sączu. Istniało wówczas podejrzenie, że coś złego przytrafiło się staruszce. Więcej o sprawie pisaliśmy TUTAJ.

Chwile strachu na ulicy Tarnowskiej w Nowym Sączu

Bardzo niebezpiecznie zrobiło się również w niedzielę. Ponownie do strażaków wpłynęło niepokojące wezwanie, po którym natychmiast udali się pod wskazany adres. Tym razem wszystko działo się na ul. Tarnowskiej w Nowym Sączu.

Jak się dowiedzieliśmy, w środku przebywała 86-latka, która leżała na podłodze. Aby dostać się do mieszkania konieczne było wyważenie drzwi. Zaraz po wejściu rozpoczęła się akcja ratunkowa. 

Staruszka było przytomna, jednak musiała zostać zabrana do szpitala na szczegółowe badania. Na miejscu oprócz sądeckich strażaków, obecni byli również ratownicy medyczni oraz policja. Akcja trwała około godziny. ([email protected], fot.: RG/ zdjęcie ilustracyjne)Dziękujemy za przesłanie błędu