Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 23 października. Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
02/06/2013 - 15:13

Łęka: Kierowca bmw zakończył jazdę na polu koło drogi

Dzisiaj (2 czerwca) w nocy samochód osobowy marki BMW wypadł w Łęce (gmina Korzenna) z drogi i zatrzymał się na pobliskim polu. Pogotowie ratunkowe zabrało rannego kierowcę do szpitala.
Dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu został powiadomiony o zdarzeniu kilkanaście minut po godz. 2 w nocy. W miejscowości Łęka auto wypadło z drogi. Na miejsce zdarzenia pojechali strażacy z jednostki ratowniczo-gaśniczej nr 1 z Nowego Sącza. W działaniach ratowniczych brały też udział pogotowie ratunkowe i policja.
- Po dotarciu ratowników do Łęki okazało się, że samochód marki BMW wypadł z drogi, spadł ze skarpy i zatrzymał się na pobliskim polu – mówi bryg. Paweł Motyka, zastępca komendanta miejskiego PSP w Nowym Sączu. – W wyniku tego zdarzenia ranny został kierujący. Strażacy dowiedzieli się od niego, że jechał sam.
Ratownicy udzielili poszkodowanemu kierowcy pierwszej pomocy a potem zajął się nim już zespół pogotowia ratunkowego. Karetka zabrała rannego do szpitala. Na miejscu zdarzenia pozostała policja.
(MIGA)
Fot. i źródło: PSP w Nowym Sączu.Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)