Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 8 sierpnia. Imieniny: Izy, Rajmunda, Seweryna
21/11/2016 - 18:15

Krynica Zdrój: Z przystanku autobusowego do policyjnej celi

Młody kryniczanin nie przypuszczał nawet, że z przystanku autobusowego trafi prosto do policyjnej celi. Mundurowi znaleźli przy mieszkańcu uzdrowiska amfetaminę.

Policjanci podczas patrolowania w piątkowy wieczór ulicy Kraszewskiego w Krynicy Zdroju, zwrócili uwagę na mężczyznę siedzącego na przystanku autobusowym. Palił on papierosa. Z uwagi na to, że na przystankach obowiązuje zakaz palenia, mundurowi podjęli interwencję.

W trakcie kontroli osobistej znaleźli u 34-letniego kryniczanina zawiniątko z folii aluminiowej. W środku był biały proszek.

Amfetamina

- Policjanci sprawdzili proszek narkotesterem i okazało się, że jest to amfetamina – powiedziała portalowi Sądeczanin.info mł. asp. Justyna Basiaga, rzeczniczka sądeckiej policji. - 34-letni mieszkaniec Krynicy Zdroju został zatrzymany i przewieziony do komendy w Nowym Sączu.

Zobacz także: Rdziostów: Pożar wiaty z drewnem opałowym. Ogień zaczął przenosić się na dom

Po nocy, którą spędził w policyjnej celi został mu przedstawiony zarzut posiadania środków psychotropowych (amfetaminy). 

Za posiadanie narkotyków grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Postępowanie w tej sprawie prowadzą kryniccy policjanci.   

(MACH), Fot. KMP w Nowym Sączu.Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)