Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 25 kwietnia. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
27/07/2021 - 13:05

Wziął go na rogi. Po ciężko rannego przyleciał śmigłowiec

Omal nie doszło do tragedii. Byk poturbował swojego właściciela. Ciężko ranny mężczyzna został przetransportowany do sądeckiego szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Te dramatyczne sceny rozegrały się dzisiaj po godzinie dziesiątej w Naszacowicach w gminie Podegrodzie. Na terenie jednej z prywatnych posesji, byk poturbował swojego właściciela.

Świadkowie tego dramatycznego zdarzenia, natychmiast wezwali pomoc. Już po chwili na sygnale przyjechała karetka pogotowia ratunkowego. Medycy przebadali poszkodowanego mężczyznę i udzielili mu pomocy. Jego stan musiał być poważny, skoro postanowili wezwać śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Latająca karetka przetransportowała rannego mężczyznę do szpitala w Nowym Sączu.

Jak udało nam się dowiedzieć, 58-letni pacjent jest przytomny i ma uraz klatki piersiowej. W tej chwili lekarze z sądeckiego Szpitalnego Oddziału Ratunkowego udzielają mu pomocy i robią niezbędne badania. Mężczyzna zostanie przyjęty na oddział chirurgii ogólnej. ([email protected] Fot. Ilustracyjna Grupa Podhalańska GOPR)Dziękujemy za przesłanie błędu