Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 8 sierpnia. Imieniny: Izy, Rajmunda, Seweryna
21/06/2018 - 19:50

Kraksa w Ptaszkowej. Trzy roztrzaskane samochody

O wielkim szczęściu mogą mówić kierowcy dwóch samochodowych osobowych i dostawczaka, którzy zderzyli się w Ptaszkowej. Rozbili auta, ale uszli z życiem.

Który z kierowców doprowadził do karambolu na drodze krajowej nr 28 w Ptaszkowej, na to pytanie policja na razie nie udziela odpowiedzi.  

Czytaj też Koszmar. Zasnął za kierownicą. Wiózł trójkę dzieci 

Z relacji strażaków, którzy jako pierwsi pojawili się na miejscu wypadku wynika, że kierowca dostawczego Mercedesa i kierowcy aut osobowych, nissana i renault, samodzielnie opuścili rozbite samochody, jednak nie wyszli ze zderzenia bez szwanku.

- Kierowca  mercedesa miał ciętą ranę w okolicy łokcia, skarżył się też na ból kręgosłupa na odcinku szyjnym i ból w klatce piersiowej. Na podobne  dolegliwości uskarżał się też kierowca nissana - mówi oficer dyżurny Komendy Miejskiej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Czytaj też Tragedia w Gorlicach. Klęczał z głową pod wodą

Poturbowanych  pechowców zabrała do sądeckiego szpitala karetka pogotowia. Do kraksy doszło o 15.30. Przez ponad godzinę zablokowany był jeden pas jezdni. Kierowców ratowali z opresji strażacy z Nowego Sącza i strażacy ochotnicy z Ptaszkowej, którzy też  usuwali z jezdni skutki karambolu.

[email protected] fot.OSP PtaszkowaDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)