Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 5 lipca. Imieniny: Antoniego, Bartłomieja, Karoliny
21/07/2019 - 18:20

Kraksa tuż obok lotniska w Łososinie Dolnej. Autami podróżowało aż osiem osób

Tuż obok lotniska w Łososinie Dolnej zderzyły się dwie osobówki. Autami podróżowało aż osiem osób, w tym czworo dzieci. Przez godzinę na drodze były utrudnienia. Ruch odbywał się wahadłowo.

Dzisiaj w samo południe w Łososinie Dolnej zderzyły się samochody marki Volkswagen i Opel. Do kraksy doszło w pobliżu lotniska. Jak się okazało, autami podróżowało łącznie osiem osób w tym czworo dzieci. Jedna z nich skarżyła się na dolegliwości. Pozostałe osoby wyszły z kolizji bez szwanku.

Zobacz też Dramatyczny finał prac rolniczych. Kombajn wpadł do potoku [ZDJĘCIA]

Gdy pierwsze zastępy strażackie dotarły na miejsce, Volkswagen znajdował się częściowo na jezdni, a częściowo w rowie. Pojazd uszkodził znak drogowy. Natomiast Opel stał na jezdni i blokował jeden pas ruchu.

Strażacy udzielili pomocy poszkodowanej osobie, a gdy pogotowie ratunkowe dotarło na miejsce przekazali ją pod opiekę ratowników medycznych.  

Zobacz też O włos od tragedii w Nowym Sączu. Samochód omal nie wpadł do rzeki

Z uszkodzonych samochodów na jezdnię wyciekły płyny. Przez godzinę na drodze w Łososinie Dolnej były utrudnienia. Ruch odbywał się wahadłowo. Gdy policjanci zakończyli już czynności dochodzeniowe, strażacy usunęli samochody na pobocze i na tym zakończyła się trwająca przez godzinę akcja ratunkowa.

RG [email protected] Fot. PSP Nowy SączDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)