Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 13 lipca. Imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty
06/01/2021 - 00:20

Kraksa na śliskiej trasie. Droga wojewódzka była zablokowana [ZDJĘCIA]

Drogi miejscami są bardzo śliskie. Chwila brawury może skończyć się tragicznie. Jak niewiele trzeba, aby doszło do nieszczęścia, przekonali się kierowcy, którzy we wtorkowy wieczór (5 stycznia) zderzyli się samochodami w Bieczu na ulicy Binarowskiej.

Było kilkanaście minut po godzinie siedemnastej, jak w Bieczu na ulicy Binarowskiej doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Na drodze wojewódzkiej numer 980 zderzyły się trzy auta: Fiat, Audi i Mazda.

Już po chwili na miejsce dotarły straże pożarne z Biecza i Gorlic, a także pogotowie ratunkowe i policja. Droga wojewódzka w trakcie akcji ratunkowej była całkowicie nieprzejezdna.

Ratownicy medyczni przebadali poszkodowane osoby. Jedna z nich – kierujący samochodem marki Fiat – został zabrany do gorlickiego szpitala. Nie wiadomo, jak ciężki jest jego stan. Jak podaje portal gorlice112, w chwili wydobycia z pojazdu był przytomny. Pozostałym osobom nic poważnego się nie stało.

Jak na razie nie wiadomo, jak doszło do tego wypadku. Ustalaniem przyczyn i okoliczności kraksy zajmują się gorliccy policjanci. ([email protected] Fot. OSP Biecz)

Groźny wypadek w Bieczu. Zderzyły się aż trzy samochody
Kierowcy! Noga z gazu. Drogi miejscami są bardzo śliskie. Chwila brawury może skończyć się tragicznie. Jak niewiele trzeba, aby doszło do nieszczęścia, przekonali się kierowcy, którzy we wtorkowy wieczór (5 stycznia) zderzyli się samochodami w Bieczu na ulicy Binarowskiej.


Dziękujemy za przesłanie błędu