Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 października. Imieniny: Iwony, Noemi, Szymona
12/10/2021 - 20:50

Kraksa na skrzyżowaniu w Nowym Sączu. Do szpitala trafiła matka z dziećmi

Trzy osoby trafiły do szpitala po tym, jak na skrzyżowaniu ulicy Sienkiewicza z Zygmuntowską zderzyły się dwa samochody. Przez jakiś czas w tym miejscu były utrudnienia w ruchu.

Wtorek (12 października) był wyjątkowo pechowym dniem na sądeckich drogach. Najpierw po godzinie szóstej na drodze krajowej numer 28 w Cieniawie zderzyły się aż trzy pojazdy – dostawcze iveco, osobowy opel corsa i autobus. Jedna osoba została zabrana do szpitala.

Po godzinie ósmej doszło do kolejnego wypadku, który okazał się tragiczny w skutkach. W Szczereżu traktorzysta potrącił 69-letniego rowerzystę. Mężczyzna był bardzo długo reanimowany. Pogotowie ratunkowe przetransportowało ciężko rannego rowerzystę do szpitala. Niestety jego życia nie udało się uratować.

Około godziny szesnastej trzydzieści doszło kolejnego nieszczęścia. Na skrzyżowaniu ulicy Sienkiewicza z Zygmuntowską zderzyły się dwa samochody – seat i citroen. Autami podróżowało w sumie pięć osób, w tym trzy dorosłe i dwoje dzieci.

Załoga pogotowia ratunkowego przebadała poszkodowane osoby. Dzieci w wieku 3  i 5 lat razem ze swoją mamą zostały zabrane do sądeckiego szpitala na dodatkowe badania.

Przez jakiś czas na skrzyżowaniu ulicy Sienkiewicza z Zygmuntowską były utrudnienia w ruchu. Policjanci prowadzili czynności dochodzeniowe i ustalali, jak doszło do tej kraksy i kto zawinił. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Czytelniczka)Dziękujemy za przesłanie błędu