Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 29 listopada. Imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina
23/11/2021 - 13:15

Kraksa na krajówce w Nowym Sączu. Zderzyły się aż cztery samochody [ZDJĘCIA]

Listopad powoli dobiega końca. Noce są coraz chłodniejsze. Temperatura spada poniżej zera, a na drogach jest ślisko, szczególnie w pobliżu lasów, jezior i rzek. Już najwyższy czas, aby zmienić w samochodach opony na zimowe. Niemal codziennie na Sądecczyźnie dochodzi do wypadków i kolizji.

W poniedziałkowy wieczór, przed godziną osiemnastą, w Nowym Sączu na ulicy Tarnowskiej, która jest fragmentem drogi krajowej numer 75, zderzyły się trzy samochody osobowe i ciężarówka z naczepą. Już po kilku minutach od wypadku, na sygnale przyjechało pogotowie ratunkowe, policja i straż pożarna.

- Mercedes i Volkswagen Bora stały na drodze, zajmując jeden pas. Z kolei Toyota Yaris i ciężarówka znajdowały się na poboczu – taki widok zastały na miejscu służby ratunkowe. Na krajówce były duże utrudnienia w ruchu. Szybko utworzyły się korki.

Zobacz też Omal nie pozabijał rodziców z dziećmi. Próbował uciekać autem na trzech kołach  

Pojazdami w sumie podróżowało siedem osób. Jedna z nich skarżyła się na ból i została zabrana do szpitala w Nowym Sączu przez pogotowie ratunkowe. Pozostałe osoby wyszły z kraksy bez szwanku i nie potrzebowały pomocy medycznej.


Zobacz też Tragiczny wypadek na stoku narciarskim w Krynicy. 24-latek stanie przed sądem

Strażacy na prośbę policji, usunęli z drogi uszkodzone samochody i części, które z nich odpadły i wznowili ruch w obu kierunkach. Na miejscu pozostali funkcjonariusze, którzy ustalali, jak doszło do tej kraksy i kto zawinił. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. PSP Nowy Sącz)Dziękujemy za przesłanie błędu