Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 10 kwietnia. Imieniny: Borysławy, makarego, Michała
04/03/2021 - 14:55

Kraksa na Alejach Wolności. Samochód zderzył się z autobusem MPK [ZDJĘCIA]

Nie zauważył go, a może zagapił się? Cofając zderzył się z autobusem. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.

Na Alejach Wolności tuż obok Miejskiego Domu Kultury doszło dzisiaj po godzinie dziewiątej do kraksy. Samochód osobowy zderzył się z autobusem Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego.

Czytaj też Wypadek w Mszanie Dolnej. Zderzyły się aż trzy samochody, są ranni

Na szczęście osobom, które podróżowały autobusem, nic poważnego się nie stało. Nikt nie potrzebował pomocy medycznej. Sporo szczęścia – mimo wszystko – miał również mężczyzna podróżujący osobówką. On również wyszedł z tej kolizji bez szwanku.

Policjanci, którzy już po chwili zjawili się na miejscu, przebadali kierowców alkomatem. Obaj byli trzeźwi. Jak się okazało, do kraksy doprowadził kierowca podróżujący Oplem.

- Cofając uderzył w przód autobusu MPK – powiedział nam oficer dyżurny sądeckiej policji. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Czytelnik)

Kraksa na Alejach Wolności. Samochód zderzył się z autobusem MPK
Na Alejach Wolności w Nowym Sączu samochód osobowy zderzył się z autobusem MPK. Jedna osoba została zabrana do szpitala na badania. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają, jak doszło do tej kolizji.


Dziękujemy za przesłanie błędu