Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 29 maja. Imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji
17/06/2022 - 14:40

Kolejny tragiczny wypadek, tym razem w Starej Wsi. Nie żyje 24-latek

Na łuku drogi, młody mężczyzna stracił panowanie nad motocyklem. Pojazd uderzył w bariery i znak drogowy. 24-latek został zabrany do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Lekarze robili wszystko, aby uratować jego życie, ale byli bezsilni. Dzisiaj przed południem zmarł.

Dramat rozegrał się w miniony czwartek, w samo południe, w Starej Wsi koło Limanowej. W tym feralnym dniu, 24-letni mężczyzna, który jechał motocyklem, na łuku drogi prawdopodobnie stracił kontrolę nad pojazdem. Niestety efekty były tragiczne. Jednoślad zjechał na przeciwny pas drogi, a następnie uderzył w barierę energochłonną i znak.

Zobacz też Wyprzedzając, stracił kontrolę nad motocyklem. Policja podaje nowe fakty 

Stan 24-latka był bardzo poważny. Z ciężkimi obrażeniami ciała został przewieziony przez pogotowie do szpitala. Lekarze robili wszystko, co tylko było w ich mocy, aby uratować jego życie. Niestety nie udało się. Młody mieszkaniec Mszany Dolnej zmarł dzisiaj przed południem w limanowskim szpitalu.

Przez wiele godzin droga w Starej Wsi była zablokowana. Policjanci wspólnie z biegłym sądowym do spraw wypadków drogowych ustalali przyczyny i okoliczności tego nieszczęścia.  

Zobacz też Tragiczny wypadek na moście św. Kingi w Starym Sączu. Nie żyje młoda kobieta

Jak nieoficjalnie podaje portal limanowa.in, do wypadku doszło podczas rodzinnej przejażdżki. 24-latek z Mszany Dolnej, miał już wracać do domu, ale postanowił jeszcze pokonać trasę wyścigu górskiego. Pozostałe osoby czekały na niego przy starcie, młody motocyklista miał wypadek kilkaset metrów dalej. 

To jakaś straszna czarna seria wypadków drogowych z udziałem motocyklistów. Sezon dopiero co się rozpoczął, a już tyle osób zginęło. Przypomnijmy. 3 czerwca w Chełmcu, motocykl uderzył w skręcający samochód, a następnie w ogrodzenie prywatnej posesji. Dwie młode osoby, które podróżowały jednośladem, zostały zabrane do szpitala. Niestety lekarzom nie udało się uratować ich życia.

Zobacz też Wypadek w Jazowsku. Samochód wjechał w uczestników procesji. Relacja świadka 

W miniony czwartek doszło do kolejnej tragedii, tym razem w Starym Sączu. Tak jak już informowaliśmy, w wypadku na moście św. Kingi, zginęła 29-letnia kobieta, która jako pasażerka podróżowała motocyklem. ([email protected] Fot. Ilustracyjna RG)Dziękujemy za przesłanie błędu