Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 24 czerwca. Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
14/07/2020 - 11:30

Kolejna tragedia. Jego życia nie udało się uratować

Strażacy przez kilkadziesiąt minut reanimowali mężczyznę, który w trakcie spaceru stracił przytomność i nie oddychał. Niestety mimo starań jego życia nie udało się uratować.

W poniedziałkowe popołudnie sądeccy strażacy odebrali dramatyczne zgłoszenie. Osoba dzwoniąca poinformowała, że na ulicy Zamkowej w Muszynie około 50-letni mężczyzna przewrócił się, był nieprzytomny i nie oddychał. Pogotowie ratunkowe nie mogło dotrzeć szybko we wskazane miejsce, dlatego z pomocą ruszyli strażacy, których wozy są wyposażone w defibrylatory i sprzęt niezbędny w takich sytuacjach.

Zobacz też Tragedia w Strzeszynie. W spalonym domu znaleźli zwęglone ciało kobiety

Po dotarciu na miejsce, potwierdziły się informacje przekazane przez osobę wzywającą pomoc. Mężczyzna znajdował się na ścieżce. Był nieprzytomny i nie oddychał. Strażacy natychmiast zaczęli reanimację, którą prowadzili aż do przyjazdu pogotowia ratunkowego. Następnie akcję ratunkową przejęli ratownicy medyczni. Mimo starań niestety nie udało się przywrócić akcji serca poszkodowanego mężczyzny.  Załoga pogotowia ratunkowego stwierdziła zgon.

RG r.gajewski@sadeczanin.info Fot. IlustracyjnaDziękujemy za przesłanie błędu