Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 8 grudnia. Imieniny: Delfiny, Marii, Wirginiusza
18/11/2023 - 18:35

Kiedy w budynku wybuchł pożar potrzebowała szybkiej pomocy. Skutki są poważne

To wezwanie postawiło strażaków na równe nogi. Pożar, który wybuchł w Łososinie Dolnej okazał się poważny. W budynku znajdowała się kobieta. Na miejsce przyjechali również ratownicy medyczni i policja.

Pożar w Łososinie Dolnej

Sobota przebiegała w naszym regionie dość spokojnie. Na drogach na szczęście nie dochodziło do poważnych wypadków. Służby na równe nogi zostały postawione dopiero popołudniem. Bardzo niebezpiecznie zrobiło się wówczas w Łososinie Dolnej.

Sądeccy strażacy wezwanie otrzymali chwilę po godzinie 17. W miejscowości znanej ze znajdującego się w niej lotniska wybuchł pożar. Bez zastanowienia natychmiast udali się zatem pod wskazany adres. 

Po przybyciu na miejsce okazało się, że w jednym z domów płonęła kotłownia. Sytuacja była poważna. Bardzo szybko dotarli tam również ratownicy medyczni i policja. Niestety, obrażenia mieszkającej tutaj kobiety były na tyle poważne, że musiała zostać zabrana do szpitala

Płonął budynek w Nowym Sączu

Przypomnijmy, że niedawno bardzo duży pożar wybuchł również w Nowym Sączu. Na ul. Szarych Szeregów spłonął wówczas budynek firmy kurierskiej. Straty są bardzo duże. Strażacy walczyli wówczas z ogniem przez kilka godzin. Więcej o sprawie piszemy TUTAJ. ([email protected], fot.: MP/ zdjęcie ilustracyjne)
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu