Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 lutego. Imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława
09/07/2017 - 14:55

Katarzyna Zielińska padła ofiarą oszustów

Katarzyna Zielińska, znana aktorka pochodząca ze Starego Sącza już nie raz udzielała się w akcjach charytatywnych i zbiórkach pieniężnych dla chorych dzieci. Podobnie było w przypadku małego Antosia Rudzkiego, chorego na siatkówczaka. Niestety jednak tym razem gwiazda padła ofiarą oszustwa.

Katarzyna Zielińska zaangażowała się w akcję zbierania pieniędzy na operację dla Antosia Rudzkiego, który choruje na rzadko występującą chorobę – siatkówczaka. Chłopcu groziła ślepota, dlatego konieczna była szybka operacja w Stanach Zjednoczonych. Jak się okazało, cała akcja była jedynie dobrze zorganizowanym oszustwem. Starosądeczanka namawiała swoich fanów do włączenia się w zbiórkę pieniędzy. W akcję zaangażowała także Marcina Gortata i Marzenę Rogalską

Na stronie Fundacji „SiePomaga.pl”, która także angażuje się w charytatywne zbiórki pieniędzy, pojawiło się ostrzeżenie, że cała akcja jest oszustwem.

- Drodzy Pomagacze, na Waszą prośbę przyjrzeliśmy się zbiórce środków na chore dziecko, która nas zaniepokoiła. Kilka miesięcy temu otrzymaliśmy zgłoszenie na siepomaga.pl. Po weryfikacji zostało ono odrzucone. I na dzień dzisiejszy... również byśmy je odrzucili. Według nas jest to oszustwo – czytamy na stronie fundacji.

Zobacz także: Zielińska nie wstydzi się nagiego biustu. "Wietrzy cyce" na Facebooku

Katarzyna Zielińska skomentowała tę sytuację na swoim profilu na Instagramie. Aktorka napisała:

"Kochani! Nie wiem, jakim trzeba być człowiekiem, żeby zrobić coś takiemu drugiemu człowiekowi. Czuję się zbita jak piesek, który chciał dobrze. Przepraszam Was wszystkich. Tydzień temu napisał do mnie człowiek ( PO RAZ KOLEJNY!!!!!!) który podawał się za ojca przepięknego Antosia. Napisał, że brakuje im pieniędzy na operację nowotwora oczka......CO ZA SKU.........ŃTWO. JAK TAK MOŻNA???!!!!! Już nie raz pomagałam UCZCIWYM ludziom w takich sytuacjach. Już nie raz prosiłam Was o pomoc. Już nie raz pomogliśmy małym, wspaniałym, dzielnym pacjentom, którzy cieszą się teraz nowymi oczkami, nowym serduszkiem. Namówiłam nie tylko Was, wspaniałych ludzi, do zbiórki dla Antosia. Namówiłam wspaniałą Marzenę Rogalską, wspaniałego Marcina Gortata. PRZEPRASZAM WAS WSZYSTKICH. Mam nadzieję, że każdemu z Was zostaną zwrócone pieniądze. Że OSZUST ZOSTANIE ZŁAPANY. Ja BĘDĘ nadal pomagać. BĘDĘ teraz stokrotnie sprawdzać prawdziwość informacji. Bo TRZEBA POMAGAĆ. A człowiekowi, który to zrobił nie życzę źle. Trzymam za niego kciuki, żeby karma, która wraca pomogła mu stać się DOBRYM CZŁOWIEKIEM. Jeszcze raz Was przepraszam."

RG  ( [email protected] ), Fot. Instagram Katarzyna ZielińskaDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020