Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 23 lutego. Imieniny: Damiana, Romana, Romany
25/09/2017 - 11:55

Karambol w Nowym Sączu. Kobieta i dziecko trafili do szpitala

Trzy samochody zderzyły się w Nowym Sączu na ul. Łukasińskiego. Dwie osoby trafiły do szpitala, w tym jedno dziecko. Działania ratowników trwały trzy godziny.

W poniedziałek (25 września) kilkanaście minut po godz. 9 służby ratownicze zostały wezwane do zderzenia trzech samochodów. Do kraksy doszło na ul. Łukasińskiego w Nowym Sączu.

Zobacz także: Kierował Passatem. Miał zakaz sądowy i 2,1 promila alkoholu

Do szpitala zostały zabrane dwie osoby: kobieta i dziecko. Jak udało nam się dowiedzieć, poszkodowana doznała skręcenia odcinka szyjnego.

Jak do tego doszło, że aż trzy samochody zderzyły się przy dobrych warunkach pogodowych? Brawura czy nieostrożność kierowców przyczyniły się do spowodowania kolizji?

- Mężczyzna kierujący samochodem marki Citroen, skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa podróżującemu pojazdem marki Renault. Doprowadził do zderzenia, a następnie siłą odrzutu uderzył w Volkswagena – opisuje przebieg kolizji policjant.

Wszyscy kierowcy byli trzeźwi, a sprawca karambolu został ukarany mandatem karnym. W działaniach brały udział dwa zastępy strażaków z JRG 1 w Nowym Sączu, a także pogotowie ratunkowe i policja. Przez prawie trzy godziny droga była zablokowana.

Byłeś świadkiem wypadku? Prześlij nam zdjęcia na maila: [email protected] Opublikujemy je!

RG [email protected] Fot. PSP Nowy Sącz

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji


Dziękujemy za przesłanie błędu