Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 12 lipca. Imieniny: Brunona, Jana, Wery
15/07/2019 - 13:00

Już trzecią dobę szukają zaginionego 29-latka. Dzisiaj penetrują jezioro

Dzisiaj rano znów zostały wznowione poszukiwania 29-letniego Krzysztofa Serafina, który w nocy z piątku na sobotę wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił. Policjanci wspólnie ze strażakami i ratownikami WOPR przeszukują Jezioro Rożnowskie.

Wciąż nie wiadomo, gdzie jest zaginiony Krzysztof Serafin z Pisarzowej. Mężczyzna wyszedł z domu w nocy z piątku na sobotę, wsiadł do samochodu i odjechał w nieznanym kierunku. Niestety do tej pory nie wrócił i nie skontaktował się z bliskimi. Zaniepokojona rodzina postanowiła zgłosić zaginięcie policjantom, którzy natychmiast rozpoczęli poszukiwania.

Zobacz też Kurów: gdzie jest zaginiony 29-latek? Poszukiwania w rejonie mostu [ZDJĘCIA]

Jak się okazało, funkcjonariusze znaleźli samochód, którym podróżował zaginiony 29-latek. Pojazd był zaparkowany w pobliżu mostu w Kurowie. W sobotę kilkudziesięciu strażaków, policjanci i ratownicy WOPR przeszukiwali zarośla nad Dunajcem. Akcja ze względu na porę nocną została przerwana.

W niedzielę rano wznowiono poszukiwania. Strażacy i ratownicy WOPR przy użyciu pontonu przeszukali zarośla przy brzegu. Zarówno w sobotę, jak i niedzielę nie odnaleźli zaginionego mężczyzny.  

Zobacz też Poszukiwania na Dunajcu zostały zakończone. Gdzie jest zaginiony 29-latek?

Dzisiaj po godzinie 9 strażacy wspólnie z policjantami i ratownikami WOPR znów rozpoczęli poszukiwania. Przeszukali Jezioro Rożnowskie w Tęgoborzy, ale i tym razem nie znaleźli 29-latka. 

Jak poinformowała policja, zaginiony Krzysztof Serafin ma około 175 cm wzrostu, zielone oczy, krótkie blond włosy i szczupłą sylwetkę.

- Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Limanowej pod nr tel. 18 - 33 -79 - 401 lub 112 - apeluje Jolanta Mól z limanowskiej policji. 

RG [email protected], Fot. Dariusz Gerhardt - sądeckie WOPR,​ PSP Nowy Sącz, KPP LimanowaDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)