Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 27 listopada. Imieniny: Franciszka, Kseni, Maksymiliana
03/08/2020 - 21:55

To już przesada! „Święta krowa” zastawiła drogę pożarową

Po co zawracać sobie głowę szukaniem miejsca parkingowego, jak można zostawić samochód na drodze pożarowej, tak jak to uczyniła sądecka święta krowa.

Sądeckie „święte krowy” mają naprawdę bujną wyobraźnię. Parkują samochody wszędzie tam, gdzie tylko się da. Byli już tacy, którzy zostawiali auta na przejściu dla pieszych, przed drzwiami wejściowymi do hipermarketu czy nawet przed remizą strażacką, uniemożliwiając strażakom wyjazd do wypadku.

Tym razem "święta krowa" zaparkowała na drodze pożarowej przy ulicy Kołłątaja  w Nowym Sączu. Co by było gdyby w tym czasie w to miejsce potrzebowały dojechać służby ratunkowe? Bezmyślny kierowca, który zostawił na drodze pożarowej swój samochód chyba nie przewidział takiej sytuacji.

Niestety w Nowym Sączu samochodów wciąż przybywa, a miejsc parkingowych jest jak na lekarstwo, dlatego kierowcy kombinują jak tylko mogą, aby znaleźć miejsce, w którym mogliby zostawić swój pojazd. Czasem jednak - jak na powyższym zdjęciu - robią to w bardzo bezmyślny sposób.

RG [email protected] Fot. CzytelnikDziękujemy za przesłanie błędu