Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 28 maja. Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira
31/03/2023 - 11:45

Jej życie zamieniło się w prawdziwe piekło. Robił to wszystko bez żadnych skrupułów

Surowe konsekwencje grożą sądeczaninowi, który znęcał się nad swoją partnerką. W ostatnich dniach jej życie przypominało prawdziwe piekło. Agresor trafił już w ręce policji i przebywa w tymczasowym areszcie.

Znęcał się nad partnerką w Nowym Sączu

Niestety, kolejny raz policjanci interweniowali w sprawie przemocy domowej. Przypomnijmy, że nie tak dawno piekło własne żonie zgotował mieszkaniec Muszyny, który ją bił i wyzywał. Więcej o sprawie piszemy TUTAJ. Tym razem wszystko działo się w Nowym Sączu.

Agresor został zatrzymany kilka dni temu. Nad partnerką znęcał się zarówno fizycznie, jak i psychicznie od lutego. Ostatnie miesiące były dla niej prawdziwym piekłem. Sądeczanin wszczynał awantury, bił ją i groził.

Jak się okazuje, kilkukrotnie przepraszał i obiecywał poprawę. Nic z tego jednak nie wychodziło. Kobieta była wciąż terroryzowana. Jednocześnie posuwał się coraz dalej, powodując obrażenia ciała i niszcząc jej telefon.

Agresor z Nowego Sącza w tymczasowym areszcie

- Usłyszał zarzuty znęcania się nad partnerką, spowodowania uszczerbku na jej zdrowiu oraz uszkodzenia mienia. Za popełnione przestępstwa grozi do 5 lat więzienia, ale w przypadku sądeczanina kara może być wyższa, ponieważ popełnił je w warunkach recydywy. Na czas trwania postępowania, decyzją sądu, mężczyzna został tymczasowo aresztowany 3 miesiące – informuje Aneta Izworska z zespołu ds. komunikacji społecznej KMP w Nowym Sączu.

Pamiętajmy, żeby nie zostawiać pokrzywdzonych samych sobie. Każdy, kto był świadkiem przemocy domowej powinien działać. To zjawisko, które się nasila, a szybka reakcja może wiele zmienić – uświadomić ofiarę, ograniczyć poczucie bezkarności agresora i dalszy rozwój konfliktu. Jest wiele instytucji, w tym policja, które w takich sytuacjach zawsze służą pomocą. ([email protected], fot.: RG/ zdjęcie ilustracyjne)Dziękujemy za przesłanie błędu