Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 21 października. Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
12/10/2020 - 13:05

Jego ciało znaleźli nad ranem w balii z wodą. Na ratunek było za późno

To miało być zwykłe towarzyskie spotkanie, które nieoczekiwanie przerodziło się w dramat. Na terenie kompleksu wypoczynkowego w gminie Uście Gorlickie, w balii z wodą znaleziono ciało 41-letniego mieszkańca powiatu nowosądeckiego. Niestety na ratunek było za późno. Mężczyzna już nie żył.

Grupa składająca się z kilkunastu osób zorganizowała spotkanie towarzyskie na terenie kompleksu wypoczynkowego w Banicy koło Gorlic. Wszyscy do późnych godzin nocnych siedzieli i rozmawiali. Poszli spać dopiero po godzinie drugiej w niedzielę.

Zobacz też Było ślisko. W Krużlowej zderzyły się dwa samochody, dziecko trafiło do szpitala

Nad ranem około godziny piątej jeden z mężczyzn zauważył światło wydobywające się z tak zwanej ruskiej bani, z której dzień wcześniej korzystali. Myślał, że któryś z kolegów postanowił skorzystać z niej nad ranem. Postanowił to sprawdzić. Gdy wszedł do środka w balii z wodą znalazł swojego 41-letniego kolegę, z którym dzień wcześniej imprezował. Mężczyzna był nieprzytomny i nie oddychał. Natychmiast wezwał pomoc i zawołał swoich kolegów, z którymi prowadził reanimację, aż do przyjazdu karetki pogotowia.

Gdy ratownicy medyczni dotarli na miejsce, kontynuowali reanimację. Niestety nie udało się uratować życia 41-letniego mężczyzny, który jak się okazało, był mieszkańcem powiatu nowosądeckiego.

Zobacz też Który to już raz? Na zakrętach w Naściszowej znów zderzyły się samochody

Jak poinformował naszą redakcję asp. sztab. Grzegorz Szczepanek z gorlickiej policji, śledczy wstępnie wykluczyli możliwość, aby ktoś miał się przyczynić do śmierci 41-latka. Funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo-śledczej wspólnie z prokuratorem wykonali oględziny miejsca i zabezpieczyli ciało denata. W najbliższych dniach zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, której wyniki pomogą śledczym rozwikłać zagadkę, jak zginął 41-letni mieszkaniec powiatu nowosądeckiego. ([email protected] Fot. Ilustracyjna)Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)