Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 5 sierpnia. Imieniny: Emila, Karoliny, Kary
20/07/2021 - 15:10

Jeden samochód dachował, oba wylądowały w rowie. Są ranni

Aż trzy osoby trafiły do szpitala po tym, jak w Kobylance koło Gorlic zderzyły się dwa samochody. Wypadek wyglądał strasznie. Jeden z samochodów dachował, oba wylądowały w rowie.

Gorliccy policjanci ustalają przyczyny dramatycznego wypadku, który dzisiaj przed godziną dwunastą wydarzył się w Kobylance koło Gorlic. Zderzyły się tam dwa samochody – Ford i Volkswagen. Jednym z pojazdów jechała samotnie kobieta, a drugim podróżowała matka z dwójką dzieci.

Wypadek wyglądał strasznie. Volkswagen dachował i zatrzymał się w rowie. Ford również wpadł do rowu, zatrzymując się na znajdującym się na dachu Volkswagenie.

Już po chwili zaroiło się od służb ratunkowych. Na sygnale przyjechały straże pożarne z Gorlic i pobliskich jednostek, a także karetki pogotowia ratunkowego i policja.

- Medycy przebadali poszkodowanych. Trzy osoby – dwie kobiety i jedno dziecko – zostały zabrane do gorlickiego szpitala na badania -  powiedział nam oficer dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach.

Przez kilka godzin na drodze w Kobylance były utrudnienia i ruch odbywał się wahadłowo. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Biecz 998)Dziękujemy za przesłanie błęduMiesięcznik Sądeczanin sierpień 2021