Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 23 czerwca. Imieniny: Albina, Wandy, Zenona
03/07/2020 - 11:45

Jechała za szybko, to się nie mogło dobrze skończyć. Aż pięć osób rannych

Było ciemno, droga była śliska, a ona jechała za szybko. Na łuku drogi straciła panowanie nad samochodem i zderzyła się czołowo z pojazdem jadącym z przeciwka. Aż pięć osób – w tym dzieci – trafiło do szpitala.

W ostatnich dniach niemal codziennie pada deszcz, drogi są śliskie i naprawdę niewiele trzeba, aby doszło do nieszczęścia. Przekonała się o tym kobieta, która minionej nocy doprowadziła do wypadku w Limanowej.

Zobacz też Nad Sądecczyzną znów przeszła nawałnica. Gdzie wyrządziła najwięcej szkód?

Była godzina 22, jak na ulicy Bronisława Czecha doszło do kraksy. Kobieta kierująca samochodem marki Renault jechała za szybko. Na łuku drogi straciła panowanie nad autem i zderzyła się czołowo z jadącym z przeciwnego kierunku samochodem marki Daewoo Matiz.  

Pojazdami w sumie podróżowało siedem osób, w tym dzieci. Aż pięć osób skarżyło się na ból. Ratownicy medyczni udzielili pomocy poszkodowanym, a następnie zawieźli ich do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Limanowej. Na szczęście obrażenia okazały się niegroźne.

Zobacz też Jak doszło do dramatycznego wypadku na DK-75? Mamy nagranie, zobaczcie sami

Jak poinformował naszą redakcję nadkom. Piotr Wąchała z limanowskiej policji, kierowcy którzy brali udział w tym zdarzeniu byli trzeźwi. Sprawczyni została ukarana mandatem karnym.

RG r.gajewski@sadeczanin.info, Fot. P. Grab TV 28Dziękujemy za przesłanie błędu