Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 18 stycznia. Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
11/01/2022 - 14:30

Jechała za szybko, a na drodze było ślisko. Skończyło się fatalnie [ZDJĘCIA]

Jechała za szybko, a na drodze było bardzo ślisko. Skończyło się fatalnie. Przejeżdżając przez Zawadkę, zjechała samochodem na przeciwny pas drogi i doprowadziła do wypadku.

W miniony poniedziałek (10 stycznia) na sądeckich drogach było bardzo niebezpiecznie, o czym świadczy tak duża liczba wypadków i kolizji, do których doszło w tym dniu. W godzinach popołudniowych zaczął padać deszcz i na drogach zrobiło się bardzo ślisko. W niektórych miejscach trudno było utrzymać się na nogach. Trudności z poruszaniem się mieli także kierowcy. Niektórzy zakończyli swoją podróż w rowie.

Zobacz też Samochód uderzył w drzewo w Łabowej. Ranny kierowca leżał na drodze [ZDJĘCIA]

Do bardzo groźnego wypadku doszło około godziny piętnastej trzydzieści w Zawadce w gminie Łososina Dolna, gdzie zderzyły się czołowo dwa samochody. Autami podróżowały w sumie trzy osoby, które – mimo wszystko – mogą mówić o wielkim szczęściu, bo nikomu nic poważnego się nie stało.

Renault Scenic po zderzeniu zatrzymało się na środku drogi. Z kolei Ford Focus częściowo na jezdni, a częściowo w rowie. Oba pojazdy miały dość poważnie rozbitą przednią część.

Przez dwie godziny na drodze w Zawadce były utrudnienia w ruchu. W tym czasie policjanci ustalali, jak doszło do tej kraksy. Jak się okazało, to kierująca samochodem Renault nie zachowała ostrożności. Kobieta jechała za szybko, a na drodze było ślisko.

- Kierująca zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się z samochodem marki  Ford. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym została ukarana mandatem karnym – wyjaśnia kom. Justyna Basiaga z sądeckiej policji. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. PSP Nowy Sącz)

Jechała za szybko, a na drodze było ślisko. Skończyło się fatalnie
Jechała za szybko, a na drodze było bardzo ślisko. Skończyło się fatalnie. Przejeżdżając przez Zawadkę, zjechała samochodem na przeciwny pas drogi i doprowadziła do wypadku.


Dziękujemy za przesłanie błędu