Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 23 stycznia. Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
15/03/2018 - 10:40

Jechał po pijaku. Jego samochód dachował i zatrzymał się w potoku

Jechał zbyt szybko. Stracił panowanie nad samochodem. Auto zjechało z drogi, dachowało i zatrzymało się w Łubince. Dwie ranne osoby zostały zabrane do szpitala. Okazało się, że kierowca był nietrzeźwy.

Z wtorku na środę kilka minut przed północą, na ulicy Lwowskiej w Nowym Sączu doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Gdy służby ratunkowe dotarły na miejsce, samochód marki fiat cinquecento stał na polu ornym obok drogi. Natomiast samochód volkswagen jetta wpadł do potoku Łubinka i znajdował się na dachu.  Pojazdy były oddalone od siebie o około 300 metrów.

Zobacz też Kraksa na ulicy Zielonej. Zderzyły się dwa samochody [ZDJĘCIA]

Przy samochodzie stały dwie osoby poszkodowane. Gdy pogotowie dotarło na miejsce, ratownicy przebadali rannych. Obaj zostali zabrani do sądeckiego szpitala. Jeden z uczestników kolizji poinformował, że w zdarzeniu brała udział jeszcze jedna osoba. Strażacy wspólnie z policjantami przeszukali miejsce kraksy, ale nikogo nie znaleźli.

Zobacz też Upadł na ziemię. Kobiety próbowały go podnieść, radny się przyglądał i zadzwonił po policję

Jak udało nam się dowiedzieć od dyżurnego sądeckiej policji, mężczyzna podróżujący volkswagenem, jechał zbyt szybko. Nagle stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na lewą stronę drogi. Auto wywróciło się na dach i zatrzymało w potoku. Jak się okazało, mężczyzna był nietrzeźwy, dlatego sprawa będzie miała swój finał w sądzie.

RG r.gajewski@sadeczanin.info Fot. PSP Nowy SączDziękujemy za przesłanie błędu