Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 11 sierpnia. Imieniny: Luizy, Włodzmierza, Zuzanny
19/06/2017 - 15:25

To jakaś straszna czarna seria? Śmierć dalej zbiera żniwo. Nie żyje 61-latek przygnieciony traktorem

Czarna seria dramatycznych zdarzeń na Limanowszczyźnie trwa. W ciągu kilku dni w dramatycznych okolicznościach zginął 12-latek i 16-latek. Koło godziny 13.00 w Lubomierzu śmierć przyszła po raz trzeci - zginął 61-letni mężczyzna.

Zobacz też: Nie żyje 16-latek. Ciało chłopca znaleziono w głębokiej na pięć metrów studni

- Mężczyzna wykonywał prace w polu i najprawdopodobniej na nierówności terenu stracił panowanie na ciągnikiem, który wywracając się przygniótł go. Traktorzysta poniósł śmierć na miejscu. Czynności prowadzone były pod nadzorem prokuratora, pracował tam technik kryminalistyki, grupa dochodzeniowo – śledcza – informuje Sławomir Piegza rzecznik limanowskiej policji.

Zobacz też: Nie żyje 12-letni chłopczyk. Policja nie wyklucza samobójstwa

Decyzją prokuratora ciało zabezpieczono do badań sekcyjnych a przyczyny i okoliczności tej tragedii wyjaśniać będą policjanci z Komisariatu w Mszanie Dolnej.

Zobacz też: Nie żyje 17-latek przygnieciony traktorem. To on kierował pojazdem

To już trzeci przypadek śmierci podczas prac polowych w tym roku. 18 maja w Mszanie Dolnej, w powiecie limanowskim, w trakcie prac gospodarskich ciągnik, którym 17-latek kierował, wywrócił się z niewiadomych przyczyn. Chłopak zginął na miejscu

Zobacz też: 80-latek zginął przygnieciony traktorem! Prawo serii

W miejscowości Roztoka w gminie Łukowica mężczyzna pracował przy wycince drzewa, chciał wykorzystać ciągnik rolniczy. Pojazd w pewnej chwili się wywrócił i przygniótł 80-latka. Dramat rozegrał się około godziny 13.25 30 maja.

ES [email protected] Fot.: ilusyrtacyjne archiwum sadeczanin.info / OSP Mszana Dolna Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)