Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 1 października. Imieniny: Heloizy, Igora, Remigiusza
24/07/2020 - 14:25

Jacek Hodurek jest poszukiwany listem gończym. Za co ściga go policja?

Jacek Hodurek jest poszukiwany listem gończym. Ścigają go policjanci w całej Małopolsce. Jeśli widziałeś go albo posiadasz informacje, które mogą pomóc w zatrzymaniu 50-latka, koniecznie skontaktuj się z policją.

Małopolscy policjanci ścigają Jacka Hodurka. Mężczyzna wykorzystał informacje, które uzyskał w związku z wykonywaną funkcją. Jakby tego było mało, wymusił czynności urzędowe. Za popełnione przestępstwa sąd skazał go na 11 miesięcy i 14 dni pozbawienia wolności. 50-latek ma do odbycia karę więzienia, dlatego jest poszukiwany listem gończym.

Policjanci na swojej stronie opublikowali jego zdjęcie i podali rysopis. Jacek Hodurek ma około 170 cm wzrostu, blond włosy, zielone oczy, okrągłą twarz i średnią budowę ciała. Mężczyzna na całym ciele ma liczne tatuaże.

50-latek ostatni raz zamieszkiwał w Koźmicach Małych w powiecie wielickim. Stróże prawa apelują do wszystkich osób, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca, w którym aktualnie przebywa poszukiwany mężczyzna, aby skontaktowały się z policją pod numerem telefonu 47 83-52-917 lub 112.

Jednocześnie ostrzegają, że za ukrywanie poszukiwanego lub dopomaganie mu w ucieczce, grozi kara pozbawienia wolności  do pięciu lat. Policjanci zapewniają utrzymanie tajemnicy co do osoby informującej.

RG [email protected] Fot. KWP KrakówDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe