Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 maja. Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
01/08/2023 - 13:15

Groźny wypadek w Trzycierzu. Idącą poboczem drogi kobietę potrącił samochód

Na drodze powiatowej w Trzycierzu doszło do wypadku. Samochód potrącił idącą poboczem drogi kobietę. Poszkodowana została przewieziona do szpitala karetką pogotowia ratunkowego.

Było kilka minut przed godziną dziewiątą, jak na trasie łączącej Nowy Sącz z Korzenną i Wilczyskami doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Na drodze powiatowej w Trzycierzu, samochód potrącił 76-letnią kobietę. Poszkodowana karetką pogotowia ratunkowego została przewieziona na dodatkowe badania do szpitala w Nowym Sączu.

Zobacz też Z ostatniej chwili: Na ul. Węgierskiej zderzyły się samochody. Są utrudnienia w ruchu

Jak doszło do tego wypadku? Kto zawinił? Na te pytania próbowali znaleźć odpowiedź policjanci, którzy przez długi czas wykonywali czynności dochodzeniowe w Trzycierzu, w miejscu w którym doszło do wypadku. Co udało im się ustalić?

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący Fordem, jadąc w kierunku Nowego Sącza, z niewyjaśnionych na obecną chwilę przyczyn, zjechał na pobocze i potracił 76 -letnią kobietę – informuje kom. Justyna Basiaga z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Zobacz też Pilne! W tajemniczy sposób zaginął 32-letni Arek. Rodzina i policja proszą o pomoc

Zarówno poszkodowana kobieta, jak i kierujący samochodem, byli trzeźwi.

- Dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia są obecnie wyjaśniane – dodaje policjantka. ([email protected] Fot. Grzegorz Bożęcki – dziękujemy)Dziękujemy za przesłanie błędu