Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 21 października. Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
17/09/2020 - 15:10

Groźny wypadek w Męcinie. Aż trzy osoby trafiły do szpitala [ZDJĘCIA]

Trzy osoby trafiły do szpitala po tym, jak minionej nocy w Męcinie zderzyły się czołowo dwa samochody. Wypadek spowodował 20-letni mężczyzna, który kierował Fiatem i na łuku drogi zjechał na przeciwny pas jezdni, doprowadzając do zderzenia. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, a sprawa będzie miała swój finał w sądzie.

Minionej nocy po godzinie 21 w Męcinie doszło do bardzo groźnego wypadku. 20-letni mężczyzna, który kierował Fiatem Punto na łuku drogi zjechał na przeciwny pas i zderzył się czołowo z jadącym z przeciwnego kierunku Audi A3, którym kierował 19-latek. Bardzo szybko na miejsce wypadku dotarły karetki pogotowia, straże pożarne oraz policja.

- W samochodzie marki Audi podróżowały cztery osoby. Trzy kobiety i mężczyzna. Trzy osoby oddaliły się z miejsca zdarzenia, po czym jedna z nich wróciła  - wyjaśnia asp. Jolanta Mól z limanowskiej policji.

Załoga pogotowia ratunkowego przebadała poszkodowane osoby. Obaj kierowcy oraz 24-letni pasażer Fiata, zostali zabrani do szpitala. Na szczęście po przeprowadzonych badaniach okazało się, że nikt nie doznał poważnych obrażeń.

Policjanci przebadali kierowców alkomatem, ale urządzenie nic nie wykazało, obaj byli trzeźwi.

- 20-letniemu kierującemu z Fiata funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy. Za spowodowanie kolizji drogowej zostanie skierowany wniosek o ukaranie do sądu – dodaje asp. Jolanta Mól. ([email protected] Fot. Paweł Grab TV 28)Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)