Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 24 stycznia. Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy
12/09/2020 - 17:35

Groźny wypadek w Klęczanach. Na DK 28 zderzyły się trzy samochody [AKTUALIZACJA]

W Klęczanach koło Gorlic zaroiło się dzisiaj późnym popołudniem od służb ratowniczych. W tej miejscowości doszło do groźnego wypadku. Zderzyły się tam trzy samochody osobowe. Pogotowie ratunkowe zabrało dwie osoby do szpitala.

Około godz. 16.40 w tej podgorlickiej miejscowości było słychać najpierw huk, a  zaraz potem rozległ się dźwięk strażackiej syreny. Co tam się stało? Zderzyły się tam trzy samochody osobowe. Dwa Mercedesy i Seat. Droga krajowa nr 28 przez ponad godzinę była całkowicie zablokowana.

Podczas akcji ratowniczej ruch pojazdów kierowany były na lokalne drogi. Objazd możliwy był trasą: Gorlice - Dominikowice - Kryg - Rozdziele - Lipinki - Libusza.

Dopiero teraz  krajówka została odblokowana. Ruch odbywa się już normalnie.

Pogotowie ratunkowe zabrało dwie poszkodowane osoby do szpitala. 

- Na szczęście  osoby te nie odniosły groźnych obrażeń - powiedział portalowi Sądeczanin.info dyżurny komendy policji w Gorlicach.

Dzisiaj jest to już kolejny wypadek na popularnej DK 28. Przed południem w Trzetrzewinie koło Nowego Sącza doszło do zderzenia dwóch samochodów. Kobieta, która kierowała jednym z tych pojazdów została zabrana do szpitala. I na tym się nie zakończyło.

Kilkanaście minut po godzinie osiemnastej ratownicy jechali do tej samej miejscowości. Jak dowiedzieliśmy się od dyżurnego sądeckiej policji kierująca samochodem marki Suzuki najechała na Toyotę. Na szczęście nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał.

Czytaj także: Wypadek na DK 28 w Trzetrzewinie. Jedna osoba trafiła do szpitala [Aktualizacja]

(i.michalec@sadeczanin.info, fot. K.Nowak)

Z ostatniej chwili: Groźny wypadek w Klęczanach. Trwa akcja ratunkowa
W Klęczanach koło Gorlic zaroiło się dzisiaj późnym popołudniem od służb ratowniczych. W tej miejscowości doszło do groźnego wypadku. Obecnie na miejscu zdarzenia działają służby ratownicze.


Dziękujemy za przesłanie błędu