Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 22 marca. Imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny
17/03/2023 - 10:30

Groźny wypadek w centrum Biecza. Motocyklista zderzył się z samochodem

Chwila nieuwagi i nieszczęście gotowe. W centrum Biecza dzisiaj rano doszło do groźnie wyglądającego wypadku, w którym ucierpiał motocyklista. W tym miejscu kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.


Tuż przed godziną dziewiątą, na ulicy Kazimierza Wielkiego w Bieczu, doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Z nieznanych na tę chwilę przyczyn, motocyklista zderzył się z samochodem osobowym. 

Wypadek w Bieczu na ul. Kazimierza Wielkiego 

Autem podróżowały dwie osoby, które wyszły z tego wypadku bez szwanku. Nie potrzebowały pomocy medycznej. Mniej szczęścia miał kierowca jednośladu, który choć był przytomny, skarżył się na ból. Załoga pogotowia ratunkowego, która już po chwili zjawiła się na miejscu, udzieliła mu pomocy i przewiozła na dodatkowe badania do gorlickiego szpitala. 

Zobacz też To był wyścig z czasem. Czekała na ratunek, a karetka nie mogła dojechać

Na miejscu wypadku cały czas pracują policjanci, którzy ustalają, jak doszło do tego wypadku. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami na ulicy Kazimierza Wielkiego. W tej chwili strażacy kierują ruchem wahadłowo. ([email protected] Fot. OSP Biecz)Dziękujemy za przesłanie błędu