Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 24 czerwca. Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
13/07/2020 - 14:00

Groźny wypadek na ul. Barskiej. Uszkodzone cztery auta i łódka [ZDJĘCIA]

Aż cztery samochody zderzyły się minionej nocy na ulicy Barskiej w Nowym Sączu. Choć wypadek wyglądał bardzo groźnie, to nikomu nic się nie stało. Obyło się bez poszkodowanych.

Dochodziła już godzina 22, jak na ulicy Barskiej w Nowym Sączu doszło do groźnego wypadku. Zderzyły się aż cztery samochody osobowe, w tym jeden z przyczepką, na której znajdowała się łódka.

- Jeden z pojazdów stał na poboczu. Pozostałe znajdowały się na jezdni i częściowo blokowały przejazd przez skrzyżowanie – opisują strażacy, którzy już po kilku minutach dotarli na miejsce.

Wszystkie osoby, które brały udział w tym zdarzeniu, wyszły z samochodów o własnych siłach. Nikt nie skarżył się na żadne dolegliwości.

Zobacz też Makabryczne odkrycie. Znaleźli zwęglone ciało 96-latki

Strażacy odłączyli zasilanie w uszkodzonych pojazdach, a następnie usunęli z drogi płyny, które wylały się z samochodów oraz części, które odpadły na skutek zderzenia. Przez jakiś czas ruch na ulicy Barskiej odbywał się wahadłowo. Gdy policjanci zakończyli już ustalanie przyczyn wypadku, strażacy przemieścili uszkodzone auta na pobocze.

RG r.gajewski@sadeczanin.info Fot. PSP Nowy Sącz

Groźny wypadek na ul. Barskiej. Uszkodzone cztery auta i łódka
Aż cztery samochody zderzyły się minionej nocy na ulicy Barskiej w Nowym Sączu. Choć wypadek wyglądał bardzo groźnie, to nikomu nic się nie stało. Na szczęście obyło się bez poszkodowanych.


Dziękujemy za przesłanie błędu