Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 2 kwietnia. Imieniny: Franciszka, Malwiny, Władysława
19/11/2022 - 11:30

Gorlice: w nocy młody mężczyzna padł ofiarą brutalnego morderstwa. Trwa śledztwo

Dzisiejszej nocy w Gorlicach doszło do brutalnego morderstwa. Młody mężczyzna, który zginął miał być dobrze znany organom ścigania.

Inni czytali również: Pedofile z Nowego Sącza: to oni skrzywdzili dzieci. Najmłodszy ma zaledwie 20 lat [ZDJĘCIA]

Wszystko działo się w nocy z piątku, 18 listopada, na sobotę, 19 listopada. W Gorlicach zginął młody mieszkaniec miasta. Mężczyzna trafił na Szpitalny Oddział Ratunkowy, ale nie udało się uratować jego życia. Najprawdopodobniej zmarł z wykrwawienia.

O brutalnym morderstwie w Gorlicach donosi redakcja „Gorlice. Nasze miasto”. Mężczyzna, który zmarł poprzedniej nocy miał być dobrze znany organom ścigania.

Morderstwo potwierdza prokurator Sławomir Korbielak. W szpitalu i miejscu zamieszkania mężczyzny pojawiła się grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora.

Prokurator Prokuratury Rejonowej w Gorlicach nie podaje więcej informacji w tej sprawie. Również Policja nie komentuje sprawy. Trwa śledztwo, które ma wyjaśnić co właściwie zdarzyło się dzisiejszej nocy oraz jak i dlaczego zginął młody mężczyzna. ([email protected], fot. ilustracyjne, archiwum „Sądeczanina”)Dziękujemy za przesłanie błędu