Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 3 marca. Imieniny: Kingi, Maryna, Tycjana
25/09/2023 - 12:30

Gdzie jest zaginiony mieszkaniec Stróż? Kontakt nagle urwał się

Gdzie jest zaginiony mieszkaniec Stróż? Co się z nim dzieje? Czy żyje? Dlaczego jego telefon milczy? Niestety, te wszystkie pytania wciąż pozostają bez odpowiedzi. Sądecka policja od kilku tygodni prowadzi poszukiwania, ale jak na razie nie udało się odnaleźć zaginionego 45-latka.

45-letni mieszkaniec Stróż po raz ostatni był widziany 23 kwietnia. W tym dniu wyszedł z domu, informując rodzinę, że wyjeżdża do pracy do Niemiec. Mężczyzna regularnie kontaktował się ze swoimi bliskimi. Tak było do maja, gdy nagle kontakt urwał się. Jego rodzina nie mają pojęcia, gdzie teraz jest zaginiony 45-latek i co się z nim dzieje. Bardzo się o niego martwią.

Sądecka policja od kilku tygodni prowadzi poszukiwania zaginionego mieszkańca Stróż. Niestety, jak na razie nie przyniosły one żadnych efektów.

Jakiś czas temu z naszą redakcją skontaktowała się osoba, która pytała czy opublikowany na naszej stronie komunikat o zaginięciu 45-latka jest nadal aktualny, bo jest przekonana, że widziała zaginionego mężczyznę. Poprosiliśmy naszą czytelniczkę, aby w tej sprawie skontaktowała się z policją i przekazała wszelkie informacje, które posiada.

Po tym, jak w sierpniu media w całej Polsce na swoich stronach opublikowały wizerunek zaginionego wraz z rysopisem, z pewnością takich sygnałów policja otrzymała więcej. Niestety, jak na razie nie udało się go odnaleźć i poszukiwania cały czas trwają.

Przypomnijmy. Zaginiony 45-latek ma 175 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, niebieskie oczy i krótkie, lekko szpakowate włosy.

Poszukiwania zaginionego prowadzi Komisariat Policji w Grybowie. Wszelkie informacje dotyczące zaginionego prosimy przekazywać na numer alarmowy 112 lub 47833 51 50. Każda informacja jest na wagę złota. Prosimy również o udostępnianie naszego komunikatu na portalach społecznościowych, aby ta informacja trafiła do jak największej liczby osób. Być może ktoś rozpozna zaginionego Grzegorza i uda się go szybko odnaleźć całego i zdrowego. ([email protected] Fot. KMP Nowy Sącz)Dziękujemy za przesłanie błędu