Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 23 października. Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
23/10/2020 - 15:25

Fatalny finał pościgu za kotem. Potrzebna była pomoc strażaków

Strażacy już wiele razy udowodnili, że ratują nie tylko ludzkie życie, zdrowie i mienie, ale także pomagają zwierzętom, które znalazły się w tarapatach. Tym razem pomagali psom, które zakleszczyły się w zapadniętym przepuście drogowym.

Strażacy już wiele razy pomagali zwierzętom. Ściągali z wysokich drzew wystraszone koty, wyciągali z różnych pułapek krowy, ściągali sarnę, która nadziała się na ogrodzenie. Tym razem pomocy potrzebowały dwa psy, które w Moszczenicy koło Gorlic goniły kota i zakleszczyły się w zapadniętym przepuście drogowym.

Zobacz też Targnął się na własne życie. Jego ciało znalazła rodzina

Z pomocą zwierzętom ruszyli strażacy z miejscowej jednostki. Po dotarciu na miejsce okazało się, że w przepuście znajdowały się psy, które nie były w stanie samodzielnie się wydostać. Strażacy odkopali przepust i wyciągnęli przestraszone psy, ale wtedy okazało się, że w środku znajduje się jeszcze jedno zwierzę. Gdy strażacy próbowali się do niego dostać, wówczas z przepustu wybiegł kot. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, a zwierzęta trafiły do właściciela. (RG, Fot. OSP Moszczenica)Dziękujemy za przesłanie błędu