Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 28 lutego. Imieniny: Ludomira, Makarego, Wiliany
13/09/2023 - 08:10

Fatalny finał podniebnych akrobacji. Nieszczęście dopadło paralotniarkę [ZDJĘCIA]

Piękna wrześniowa aura sprawia, że kto żyw w rusza plener. Jedni wybierają spacer, inni rower, jeszcze inni, tak jak paralotniarze, wolą oderwać się od ziemi. Dla amatorki podniebnych akrobacji skończyło się fatalnie. Zawisła na drzewach w Beskidzie Wyspowym.

Początek nowego tygodnia przyniósł piękną, słoneczną pogodę i ciepły wiatr. To dobra aura dla paralotniarzy. Dla jednej z fanek podniebnych akrobacji „fruwanie”  nad  malowniczym Beskidem Sądeckim skończyło się fatalnie. Zawisła na  drzewach, poniżej szczytu góry Ciecień, nad Wiśniową. Z opresji musieli  ją ratować  ratownicy GOPR.

Minęły blisko dwie godziny, zanim kobieta wreszcie stanęła na twardym gruncie. Na szczęście nic jej się nie stało. Skończyło się tylko na strachu i drobnych zadrapaniach.  

Czytaj też Chłopak spod Limanowej robi wielką karierę. Podbił serce Europy [WIDEO] 

Swojego czasu to pragnienie bycia jak najbliżej nieba, niemal wyprawiło na tamten świat zapalonego paralotniarza, księdza proboszcza parafii w Ignalinie w Warmińsko-Mazurskiem, rodem … z Niskowej. Historia duchownego obiegła wszystkie ogólnopolskie media. Nasz krajan niespodziewanie stał się gwiazdą tabloidów i wcale nie był tym zachwycony.

Czytaj też Paulina Chapko i Joel Valencia, piłkarz z Ekwadoru. Głośna miłość słynnej bliźniaczki z Nowego Sącza 

Czytaj też Trzymała to w tajemnicy. Katarzyna Zielińska jest bez pamięci zakochana. Znowu stanęła na ślubnym kobiercu [ZDJĘCIA]

Ksiądz, który „fruwa pod niebem” może budzić niebiańskie skojarzenia albo zdumienie. Czy parafianie akceptują to niezwykłe hobby swojego proboszcza? Czy robi obloty nad swoją parafią?  Między innymi na te pytania ksiądz Kazimierz Migacz odpowiadał w rozmowie z Sądeczaninem zatytułowanej Jak Pan Bóg uratował księdza z Niskowej, który spadł z nieba ([email protected]) zdjęcie ilustracyjneDziękujemy za przesłanie błędu