Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 14 czerwca. Imieniny: Bazylego, Elizy, Justyny
29/12/2023 - 13:25

Fatalne w skutkach potrącenie! Rowerzysta wylądował w szpitalu [ZDJĘCIA]

Ostatnie dni przynoszą wiele fatalnych informacji. Kolejny raz w naszym regionie doszło do potrącenia. Tym razem nie ucierpiał jednak pieszy, lecz rowerzysta. Jego obrażenia są na tyle poważne, że trafił do szpitala.

Potrącenie na granicy Chełmca i Nowego Sącza

Do wielu potrąceń dochodzi w ostatnim czasie w naszym regionie. Niestety, ich skutki są niezwykle poważne. Przed świętami Bożego Narodzenia na drodze zginęła 92-latka z Krynicy. W środę w szpitalu wylądowała z kolei 25-latka, w którą samochód wjechał w Nowym Sączu. 

Fatalna passa zdaje się nie mieć końca. Podobne zgłoszenie wpłynęło bowiem do sądeckich służb również w piątek (29 grudnia) około godziny 11. Policjanci bez chwili zastanowienia wyruszyli na miejsce.

Rowerzysta trafił do szpitala

Wszystko działo się na skrzyżowaniu ulicy Marcinkowickiej (Chełmiec) z ulicą Banacha (w Nowym Sączu). Tym razem ucierpiał rowerzysta, który został potrącony przez kierowcę BMW. Szybko na sygnale dotarli tutaj również ratownicy medyczni.

- W wyniku zdarzenia kierujący rowerem został przewieziony do szpitala - informuje kom. Justyna Basiaga, oficer prasowy KMP w Nowym Sączu. Jak dodaje, obaj uczestnicy byli trzeźwi.

Na miejscu pracują policjanci z wydziału ruchu drogowego sądeckiej komendy, którzy ustalają dokładne okoliczności i przyczyny tego wypadku. ([email protected], fot.: Mateusz Pogwizd)

Potrącenie na granicy Chełmca i Nowego Sącza
Kolejny raz w naszym regionie doszło do potrącenia. Tym razem nie ucierpiał jednak pieszy, lecz rowerzysta. Jego obrażenia są na tyle poważne, że trafił do szpitala.


Dziękujemy za przesłanie błędu