Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 29 lutego. Imieniny: Antoni, Oswalda, Romana
01/04/2023 - 12:15

Dziwną miał skrytkę na dragi. Czy w ręce policji wpadł sądecki handlarz narkotyków?

Kiedy ich zobaczył nerwowo próbował coś schować w kieszeni kurtki. Wydało się to podejrzane policjantom patrolującym ulice Krynicy. Postanowili to sprawdzić. Mieli nosa. Czy namierzyli handlarza narkotyków?

Dlaczego na widok policjantów zareagował nerwowo i zaczął coś szybko upychać w kieszeniach kurtki?  Mundurowi, którym wydało się to podejrzane i postanowili to sprawdzić, znaleźli  przy nim biały proszek, ukryty w opakowaniu po kremie.

Substancję tę policjanci odnaleźli również w jego plecaku, w jednorazowej rękawiczce - mówi komisarz Justyna Basiaga z biura prasowego sądeckiej komendy. - Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do krynickiego komisariatu. Okazało się, że biały proszek to ponad dwanaście gramów amfetaminy.

Czy policjanci zatrzymali handlarza narkotyków. Tego Basiaga nie wyjaśnia. Wiadomo tylko, że policjanci przeszukali jego mieszkanie  i znaleźli tam  jeszcze marihuanę.

Zatrzymany mężczyzna to czterdziestoletni mieszkaniec Sądecczyzny. Po nocy spędzonej w policyjnej celi, usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za co może trafić za kratki na trzy lata.([email protected].Dziękujemy za przesłanie błędu