Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 8 grudnia. Imieniny: Delfiny, Marii, Wirginiusza
15/09/2022 - 16:30

Dziesięć rozbitych aut i rozerwana rura gazowa. Kompletnie potracili głowy za kierownicą? [ZDJĘCIA]

Cztery wypadki i osiem rozbitych aut, taki jest bilans tylko jednego dnia na limanowskich drogach. Czyżby kierowcy potracili w środę głowy za kierownicą? Dziś jest nie lepiej. Znowu zderzyły się dwa auta. To już w sumie dziesięć samochodów, które trafią do warsztatu.

Wypadek gonił w środę wypadek na limanowskich drogach

Czyżby kierowcy potracili głowy z powodu deszczowej pogody? Ta pechowa seria zaczęła się od rana. W Rupniowie podczas mijania zderzyły się Peugeot i Audi.

czytaj też Działali z wielkim rozmachem. Pogranicznicy skasowali nielegalny, lokalny biznes [ZDJĘCIA] 

Tuż przed piętnastą doszło do kraksy aż trzech aut w Mordarce. – Kierowca audi  na łuku drogi stracił panowanie nad autem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się kobietą, która prowadziła Hyundai Getz – relacjonuje rzecznika limanowskiej policji Jolanta Batko. – Jej samochód  zderzył się z kolei z jadącym z naprzeciwka Hyundai I30.  Jak informują limanowscy strażacy kobieta trafiła do szpitala.

Dwie godziny później, w Skrzydlnej, Audi najechało na tył Suzuki. Tu skończyło się na  mandacie.

Minęło nieco więcej niż pół godziny, a policjanci i strażacy gnali już do Słopnic. Tam z kolei kierowca ciągnika  na oznakowanym skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa Seatowi. - Okazało się, że miał cofnięte uprawnienia do kierowania, a ciągnik był niedopuszczony do ruchu – mówi Jolanta Batko.

czytaj też Morderstwo, wypadek, ucieczka? Powiedziała, że idzie po papierosy

Po czarnej środzie na limanowskich drogach zaczął się czarny czwartek? Z samego rana w Łukowicy Peugeot podczas wyprzedzania uderzył w bok Nissana. Na szczęście nikomu nic się nie stało. ([email protected]) zdjęcie ilustracyjne OSP Szczawa
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu