Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 28 września. Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława
21/01/2020 - 15:30

Dźgnął swojego brata nożem. Rodzinna kłótnia zakończyła się dramatem

Dramatycznie zakończyła się awantura domowa w jednym z mieszkań przy ulicy Toczyskiego. 34-letni mężczyzna sięgnął po nóż i dźgnął swojego brata. Prokuratura Rejonowa w Nowym Sączu wspólnie z policją ustala okoliczności tej tragedii.

Kilka tygodni temu, a dokładnie 13 grudnia w jednym z mieszkań przy ulicy Toczyskiego w Nowym Sączu rozegrały się dramatyczne sceny. Między braćmi doszło do kłótni. Nagle jeden z nich sięgnął po nóż i dźgnął swojego brata. Ranny mężczyzna został zabrany do szpitala. Na szczęście okazało się, że obrażenia nie zagrażają jego życiu. Z kolei 34-letni nożownik został zatrzymany przez policjantów.

Mężczyzna został przesłuchany przez funkcjonariuszy. Usłyszał zarzut narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu i spowodowania obrażeń ciała. Sprawca przyznał się do wszystkiego. Sąd zastosował wobec niego dozór policyjny. Mężczyzna ma również zakaz zbliżania się do swojego brata na odległość nie mniejszą niż pięćdziesiąt metrów.

Prokuratura wspólnie z policją ustala okoliczności i przyczyny tego dramatu. Śledczy przesłuchują świadków, którzy pomogą ustalić przebieg tego zdarzenia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

RG [email protected] Fot. IlustracyjnaDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe