Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 22 marca. Imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny
17/03/2023 - 15:05

Dramatyczny wypadek w Zabrzeży. Samochód kilkukrotnie dachował [ZDJĘCIA]

Wyglądało naprawdę groźnie! W gminie Łącko, samochód wypadł z drogi i kilkukrotnie dachował, zatrzymując się na drzewach. Mężczyzna, który samotnie podróżował autem, mimo wszystko miał sporo szczęścia. Nic poważnego mu się nie stało.

Przed południem, około godziny jedenastej trzydzieści, w gminie Łącko doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Na osiedlu Paproć w Zabrzeży, osobowy Nissan wypadł z drogi i wielokrotnie dachował, zatrzymując się na drzewach, kilkadziesiąt metrów od drogi gminnej. 

- Ze zgłoszenia, które otrzymaliśmy wynikało, że samochód wypadł z drogi i jedna osoba jest poszkodowana – powiedział nam oficer dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu. Na miejsce natychmiast ruszyły straże pożarne z Zabrzeży, Czerńca i Nowego Sącza, a także pogotowie ratunkowe i policja.


Zobacz też Od dłuższego czasu nie wychodziła z mieszkania. Sąsiedzi przeczuwali, że stało się coś strasznego 

Jak się okazało, autem podróżował sam kierowca, który – mimo wszystko – miał sporo szczęścia. Nic poważnego mu się nie stało. Po przebadaniu przez załogę pogotowia ratunkowego, nie został zabrany do szpitala. Skończyło się jedynie na stłuczeniach. Z pewnością na długo zapamięta ten dzień. ([email protected] Fot. OSP Czerniec)

Dramatyczny wypadek w Zabrzeży. Samochód kilkukrotnie dachował
Wyglądało naprawdę groźnie! W gminie Łącko samochód wypadł z drogi i kilkukrotnie dachował, zatrzymując się na drzewach kilkadziesiąt metrów od drogi. Mężczyzna, który samotnie podróżował autem, mimo wszystko miał sporo szczęścia. Nic poważnego mu się nie stało.


Dziękujemy za przesłanie błędu