Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 25 listopada. Imieniny: Elżbiety, Katarzyny, Klemensa
18/03/2020 - 20:30

Dramatyczny wypadek w Nowym Sączu. Ranny motocyklista [ZDJĘCIA]

Jedna osoba trafiła do szpitala po tym, jak w Nowym Sączu motocyklista zderzył się z samochodem osobowym. Policjanci ustalają przyczyny wypadku.

Było kilka minut po godzinie 18, jak w Nowym Sączu na skrzyżowaniu ulicy Limanowskiego z Alejami Batorego doszło do poważnego wypadku. Tuż obok Hotelu Beskid, motocyklista zderzył się z samochodem marki Volkswagen. Kierowca jednośladu był ranny. Załoga pogotowia ratunkowego udzieliła mu pomocy i zabrała do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Osobom, które podróżowały autem nic poważnego się nie stało.

Zobacz też Tajemnicza śmierć w gminie Chełmiec. Na ciele denata były liczne rany

- Tutaj ciągle dochodzi do wypadków. Wstąpiłem na chwilę do kościoła żeby się pomodlić. Za chwilę usłyszałem huk. Nie wiedziałem co się stało, ale gdy usłyszałem nadjeżdżającą straż, policję i pogotowie, to natychmiast wyszedłem z kościoła i zobaczyłem motocykl leżący na jezdni i rozbity samochód - mówi mężczyzna obecny obserwujący akcję ratunkową.

Przez półtorej godziny na skrzyżowaniu były utrudnienia w ruchu. Policjanci ustalali przyczyny wypadku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

RG [email protected], Fot. R. Gajewski

Dramatyczny wypadek w Nowym Sączu. Ranny motocyklista
Jedna osoba trafiła do szpitala po tym, jak w Nowym Sączu motocyklista zderzył się z samochodem osobowym. Policjanci ustalają przyczyny wypadku.


Dziękujemy za przesłanie błędu