Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 14 kwietnia. Imieniny: Bernarda, Martyny, Waleriana
19/09/2023 - 12:45

Dramatyczny wypadek w Maszkowicach. Dachował samochód, jechały nim trzy młode osoby [ZDJĘCIA]

Poważny wypadek na drodze wojewódzkiej 969 w Maszkowicach. Samochód, którym podróżowały trzy młode osoby, wypadł z drogi, dachował i zatrzymał się na dachu w rowie. Cała trójka trafiła do szpitala.

Minionej nocy, z poniedziałku na wtorek, w gminie Łącko doszło do nieszczęścia. Samochód, którym podróżowały trzy młode osoby, z nieznanych przyczyn zjechał z drogi wojewódzkiej 969 w Maszkowicach, dachował i zatrzymał się na dachu w pobliskim rowie. Na ratunek poszkodowanym ruszyli strażacy z Nowego Sącza i z terenu gminy Łącko, a także pogotowie ratunkowe i policja.

Zobacz też Pilne! Zaginęła 27-letnia Sylwia. Jej bliscy bardzo się o nią martwią, proszą o pomoc

Autem podróżowały dwie siedemnastoletnie kobiety oraz dwudziestoletni mężczyzna. Gdy już po chwili na miejsce dotarły służby ratunkowe, w samochodzie cały czas znajdowała się jedna osoba, która z powodu urazu nogi, nie mogła się z niego samodzielnie wydostać. Dwie pozostałe osoby również potrzebowały pomocy medycznej, choć udało im się opuścić pojazd o własnych siłach.

Strażacy i ratownicy medyczni udzielili pomocy poszkodowanym. Dwie osoby trafiły do szpitala w Nowym Sączu, a trzecia do szpitala w Limanowej.

Strażacy oświetlili i zabezpieczyli teren wypadku, odłączyli klemy akumulatora i przeszukali pobliski teren w promieniu 100 metrów, aby upewnić się, że nie ma więcej osób poszkodowanych. Nikogo nie znaleźli.  


Policjanci przez wiele godzin wykonywali na miejscu czynności dochodzeniowe i ustalali, jak doszło do tego nieszczęścia. W tej sprawie przesłaliśmy pytania do sądeckiej policji. Czekamy na odpowiedź. ([email protected] Fot. OSP Maszkowice)

Dramatyczny wypadek w Maszkowicach. Dachował samochód, jechały nim trzy młode osoby
Poważny wypadek na drodze wojewódzkiej 969 w Maszkowicach. Samochód, którym podróżowały trzy młode osoby, wypadł z drogi, dachował i zatrzymał się na dachu w rowie. Cała trójka trafiła do szpitala.


Dziękujemy za przesłanie błędu