Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 26 listopada. Imieniny: Leona, Leonarda, Lesławy
17/11/2020 - 18:15

Dramatyczny wypadek na DK-75 w Czchowie. Zderzyły się dwie osobówki i ciężarówka

Kierowcy, którzy jadą z Nowego Sącza do Krakowa albo w przeciwnym kierunku, muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami na drodze krajowej numer 75 w Czchowie. Zderzyły się tam trzy samochody. W tej chwili ruch odbywa się wahadłowo.

Było po godzinie piętnastej, jak na drodze krajowej numer 75 w Czchowie doszło do poważnego wypadku. Zderzyły się dwa samochody osobowe i ciężarówka. Wszystko wskazuje na to, że kierowca Opla z nieznanych na tę chwilę przyczyn zjechał na przeciwny pas jezdni i zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym. W zdarzeniu brał udział jeszcze jeden pojazd, który również został uszkodzony.

Spośród wszystkich osób, który uczestniczyły w tym wypadku, najciężej ranny jest kierowca Opla Insigni. Mężczyzna był zakleszczony w pojeździe. Strażacy musieli rozcinać jego auto, aby go wydobyć. Poszkodowany został zabrany do szpitala przez pogotowie ratunkowe.

W tej chwili na miejscu pracują jeszcze policjanci i na drodze krajowej w Czchowie są utrudnienia, które mogą potrwać do godziny dziewiętnastej. Ruch odbywa się wahadłowo. Funkcjonariusze wyznaczyli objazdy. ([email protected] Fot. Brzesko112.pl)Dziękujemy za przesłanie błędu