Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 4 czerwca. Imieniny: Christy, Helgi, Karola
21/03/2023 - 13:30

Dopadli go w środku nocy w krynickim uzdrowisku. Zrobili coś strasznego

Dopadli go w środku nocy w krynickim uzdrowisku. Trzymając go, uderzali pięściami, kopali… Na szczęście nic poważnego mu się nie stało. Sprawcy pobicia już po kilku dniach zostali zatrzymani przez policjantów. Jeden z nich ma 22 lata, a drugi 25.

Te dramatyczne sceny rozegrały się kilka dni temu, przed godziną drugą w nocy, w Krynicy-Zdroju. W pobliżu jednego z lokali gastronomicznych, młodzi mężczyźni dopadli 46-letniego mieszkańca gminy Muszyna. Przytrzymując go, uderzali pięściami i kopali. O całym zdarzeniu świadkowie niezwłocznie poinformowali krynickich policjantów, którzy natychmiast udali się na miejsce.

Dzięki zapisom z kamer monitoringu, mundurowi szybko wpadli na trop dwóch młodych mężczyzn odpowiedzialnych za pobicie. Ustalili również pokrzywdzonego 46-latka, który potwierdził, że faktycznie tej feralnej nocy został pobity. Zatrzymanie sprawców było już tylko kwestią czasu.

Zobacz też Kraksa na ruchliwym skrzyżowaniu w Nowym Sączu. Zderzyły się aż trzy samochody [ZDJĘCIA]

Już 14 marca policjanci zatrzymali 22-latka, który usłyszał zarzut udziału w pobiciu oraz narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia. Taki sam zarzut trzy dni później usłyszał drugi sprawca, którym okazał się 25-letni mieszkaniec uzdrowiska.

Za spowodowanie u pokrzywdzonego lekkich obrażeń ciała, młodym mężczyznom grozi kara do 2 lat więzienia. ([email protected] Fot. Ilustracyjna MK)Dziękujemy za przesłanie błędu