Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 6 lutego. Imieniny: Amandy, Bogdana, Doroty
07/09/2020 - 07:05

Deszczowy horror na drodze. Uderzyła w małżeństwo z dziećmi [ZDJĘCIA]

Padał deszcz i jezdnia stała się śliska. Nagle mazdę wyrzuciło na lewy pas. Z naprzeciwka nadjeżdżała toyota. W środku było małżeństwo z dwójką dzieci. Nie udało się uniknąć czołowego zderzenia. Ten horror na drodze rozegrał się w Lubomierzu koło Mszany Dolnej.

Padający przez całą niedzielę deszcz sprawił, że na drogach panowały trudne warunki, co miało swoje katastrofalne skutki. Najpierw do czołowego zderzenia dwóch osobówek,   doszło pod Krynicą, potem prawdziwy dramat rozegrał się w Lubomierzu, koło Mszany Dolnej, gdzie rannych zostało pięć osób.  

Czytaj też  Wyglądało to strasznie. Czołowe zderzenie osobówek pod Berestem [ZDJĘCIA

Jak relacjonuje policja, do wypadku doprowadziła trzydziestoletnia kobieta, która jechała mazdą.

- Wpadła w poślizg i nie zapanowała nad kierownicą po wyjściu z łuku drogi. Uderzyła czołowo w jadącą z naprzeciwka toyotę, którą podróżowało małżeństwo z dwójką małych dzieci – mówi dyżurny posterunku policji w Mszanie Dolnej.

Siła uderzenia była tak wielka, że toyota wypadła z drogi i dachowała poza jednią. Mazda miała zmiażdżony cały przód.

Według doniesień serwisu limanowa in, do Lubomierza wezwano śmigłowiec, ale jego lot został odwołany ze względu na fatalne warunki atmosferyczne.  Ostatecznie rannych do szpitala w Limanowej przewiozły karetki.

Czytaj też  Doszło do dramatu przez brawurę? Otarła się o śmierć nad Jeziorem Rożnowskim  

Na razie nie wiadomo, jak poważne są obrażenia ofiar wypadku. ,Małżeństwo i dwójka dzieci , sześcioletnie i półtoraroczne, trafili do limanowskiego szpitala, kobieta, która doprowadziła do wypadku jest w szpitalu w Nowym Targu.

[email protected] fot. powiat limanowski 112

Dramatyczne skutki czołowego zderzenia toyoty i mazdy w Ludomierzu koło Mszany Dolnej
Toyotą podróżowała rodziną z dwójką dzieci


Dziękujemy za przesłanie błędu