Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 18 lutego. Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany
05/08/2017 - 12:25

Dachował w Młyńczyskach. Powodem nadmierna prędkość

Około godziny 9, na miejsce zdarzenia zostały wezwane lokalne służby ratunkowe. W niewielkiej miejscowości Młyńczyska, oddalonej od Nowego Sącza o około 26 kilometrów w kierunku Limanowej, samochód osobowy wylądował na dachu.

Na miejscu zdarzenia pracowały zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej z Łukowicy i Młyńczysk, a także z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Limanowej. Ponadto w interwencji uczestniczyły służby policji oraz pogotowia ratunkowego. Powodem był leżący na dachu Peugeot. Działania zostały ukończone po około dwóch godzinach

 - Po dotarciu na miejsce zastano samochód osobowy na dachu. Osoby podróżujące samochodem o własnych siłach opuściły pojazd. Jedna z nich została zabrana przez zespół pogotowia ratunkowego do szpitala. Na czas prowadzenia działań ruch na miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo - zakomunikowało OSP Łukowica.

O szczegóły dotyczące tego wydarzenia zgłosiliśmy się do Komendy Powiatowej Policji w Limanowej.

- Powodem zdarzenia była nadmierna prędkość. Samochodem podróżowały dwie osoby, z których jedna wymagała pomocy medycznej. Kierowca pojazdu był trzeźwy, został on ukarany mandatem karnym - poinformował nas oficer dyżurny.

Michał Śmierciak ([email protected]). Fot. OSP ŁukowicaDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020