Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 25 października. Imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora
13/06/2019 - 12:40

Cysterna wypełniona ściekami wpadła do rowu. Kierowca chciał uniknąć zderzenia

Kierowca cysterny wypełnionej ściekami, chciał uniknąć zderzenia z innym pojazdem, dlatego zjechał na pobocze i wpadł do rowu. Na drodze w Rdziostowie, na której doszło do tego zdarzenia, były utrudnienia w ruchu.

W Rdziostowie w gminie Chełmiec omal nie doszło do wypadku. Kierowca samochodu ciężarowego na łuku drogi, aby uniknąć zderzenia z innym pojazdem, zjechał na pobocze i wpadł do pobliskiego rowu. Do zdarzenia doszło w środę 12 czerwca kilka minut przed godziną 14. Zarówno jednym, jak i drugim pojazdem jechali sami kierowcy. Obaj samodzielnie wyszli z samochodów i nie skarżyli się na żadne dolegliwości.

Zobacz też Wypadek na ul. Prażmowskiego. Samochód dachował i uderzył w budynek firmy

Jak się okazało, cysterna, która znajdowała się w rowie, była wypełniona ściekami. Natomiast samochód Volkswagen stał na poboczu. Na drodze były utrudnienia w ruchu. Na miejsce przybyli pracownicy firmy, do której należał samochód ciężarowy. Przepompowali ścieki do podstawionego samochodu i za pomocą dźwigu wyciągnęli cysternę z rowu. Na czas wyciągania pojazdu, droga była całkowicie zablokowana.

RG [email protected], Fot. PSP Nowy SączDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)