Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 30 września. Imieniny: Geraldy, Honoriusza, Wery
29/07/2018 - 11:55

To cud, że nikt nie zginął. Ich samochód dachował

Trzy osoby zostały zabrane do sądeckiego szpitala. Samochód, którym podróżowały wypadł z drogi, dachował i zatrzymał się w rowie. To cud, że nikt nie zginął.

Niespokojnie mija weekend na sądeckich drogach. W sobotę (28 lipca) doszło do wielu kolizji, w których poszkodowani zostali zabrani do szpitala. Miniona noc również nie należała do najspokojniejszych. Około godziny 3.50 w Chełmcu na ulicy Limanowskiej doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Samochód osobowy marki Ford wypadł z drogi, dachował i zatrzymał się w przydrożnym rowie.

Świadkowie natychmiast zadzwonili pod numer alarmowy i wezwali pomoc. Już po kilku minutach przyjechali strażacy, pogotowie i policja. Okazało się, że autem jechały trzy dorosłe osoby. Wszystkie skarżyły się na ból. Ratownicy udzielili im pomocy medycznej i zabrali do szpitala w Nowym Sączu.

Zobacz też Wypadkowe domino w Kadczy. Uszkodzone trzy samochody

Przez godzinę na drodze były utrudnienia. Ruch odbywał się wahadłowo, bo na jednym pasie jezdni stały samochody służb ratunkowych. Policjanci dokumentowali miejsce wypadku i wyjaśniali, jak do niego doszło.


[email protected], fot. PSP Nowy SączDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe